جمعه , 22 تیر 1403

واکسیناسیون میدانی و خانه به خانه در عجب شیر

 

فرماندار و رییس ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان عجب شیر بااشاره به اینکه شهرستان در وضعیت زرد و شکننده است ،افزود:ورود افراد به اماکن عمومی و ادارات و مساجد وآرامستان ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک امکان پذیر است.

جعفر قادری در جلسه ستاد مبارزه با کرونا افزود: تمامی عوامل و نهادهای دولتی در راستای پیشگیری و مبارزه با کرونا همکاری و تعامل داشته و کلیه مصوبات ستاد شهرستانی کرونا بدون کمی و کاستی در شهرستان اجرا نمایند.

فرماندار شهرستان عجب‌شیر تصریح کرد: محدودیت های اعمال شده توسط ستاد استانی و کشوری کرونا بایستی در شهرستان باهمکاری ادارات و نهادهای دولتی بدون کم و کاستی بصورت کامل اجرایی شود.

وی گفت: با همکاری شهرداری و هلال احمر و شبکه بهداشت و پلیس راهور شهر عجب شیر باهمکاری ادارات مرتبط ، محل ورود و خروج افراد به آرامستان شدیدا کنترل و از ورود افراد فاقد ماسک اجتناب گردد.

فرماندار شهرستان عجب‌شیر با تاکید بر تسریع روند واکسیناسیون کرونا و تکمیل واکسیناسیون گروه هدف در شهرستان عجب‌شیر گفت:واکسیناسیون در شهرستان عجب شیر باید به صورت میدانی با عوامل زحمتکش شبکه بهداشت و اعضای طرح شهید سلیمانی خانه به خانه انجام پیدا کند.

وی گفت: تاکنون هنوز چهار هزار و ۸۶۷نفر دز اول و ۴هزارو ۷۹۷نفر دز دوم و ۱۶هزارو۳۶۳نفر دز سوم دریافت نکردند و باید افراد باقیمانده نیز هر چه سریعتر واکسین کرونا را بالا حضور در مراکز شهرستان تزریق کنند.

قادری افزود:تاکنون حدود ۹۲ درصد عجب شیر ها دز اول و ۷۱ درصد هم دز دوم و ۶۰درصد دز سوم واکسن کرونای خود را دریافت نموده اند. وی به احتمام ویژه برای واکسیناسیون دانش آموزان گروه هدف شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت : اثر بخشی دز اول و دوم به مرور زمان کاهش می یابد و بنابراین باید دز سوم تزریق شود تا شاهد همه گیری کرونا نباشیم.

همچنین ببینید

زنده گیری مار عظیم الجثه

مسئول آتش نشانی شهرداری عجب شیر از عملیات زنده گیری یک حلقه مار عظیم الجثه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *