جمعه , 22 تیر 1403

قطار تغییرات مدیریتی در ایستگاه ورزش و جوانان عجب شیر

طی حکمی از سوی ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان فریدون افشار به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان عجب شیر منصوب شد.

در حکم سرپرستی او آمده است: با توجه به تخصص و تعهد شما در حوزه ورزش و جوانان، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست ورزش و جوانان شهرستان عجب شیر منصوب می شوید.

توسعه ورزش همگانی و قهرمانی براساس منویات مقام معظم رهبری با رویکرد علمی، فرهنگی و رصد و پایش و پیگیری امور جوانان شهرستان در راستای سیاست های دولت محترم و توجه جدی به زیرساخت ها، ساماندهی ساختار اداری و هماهنگی و مسئولان محترم شهرستان و اداره کل از اهم موضوعات مورد انتظار است.

جعفر قادری در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان عجب شیر اظهار داشت: ورزش به عنوان یک اصل پیشگیرانه در نوک پیکان مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد نقش آفرین است لذا باید از تمام ظرفیت‌های موجود در جهت ارتقاء سطح برخورداری و بهره‌مندی شهروندان و ورزشکاران از تجهیزات و امکانات در شهرستان بهره برد.

فرماندار عجب شیر ادامه داد: با توجه به استعداد و ظرفیت بالای ورزشکاران در شهرستان، این توان و قابلیت وجود دارد که در بسیاری از رشته‌های ورزشی در سطح استان و کشور خوش بدرخشد.

وی اعتماد به جوانان را یکی از فاکتور های مهم جهت کسب موفقیت های بیشتر دانست و گفت: در همین شهرستان جوانان پرتلاش، با استعداد و جویای نام زیادی وجود دارد که می بایست جهت پیشرفت در تمام عرصه ها مانند ورزش به آن ها اعتماد و برای رسیدن به اهدافشان آن ها را یاری دهیم.

در این مراسم فریدون افشار به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان عجب شیر معرفی و از زحمات ۹ ساله علی فیروزیان تجلیل شد.

همچنین ببینید

تشکیل پرونده قضایی برای مدیران دولتی در عجب‌شیر/ خسارت میلیاردی به اموال بیت‌المال

دادستان عجب‌شیر از تشکیل پرونده قضایی برای مدیران دولتی در عجب‌شیر به جهت اهمال در حفاظت و مراقبت از بیت‌المال خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *