Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
آزادگان پیام انقلاب را به دنیا صادر کردند | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۵
  • کد خبر : ۴۳۲۷۳
  • مشاهده :

آزادگان پیام انقلاب را به دنیا صادر کردند

فرماندار عجب‌شیر با بیان اینکه آزادگان اسوه صبر و استقامت هستند، گفت: دوران اسارت دوران بسیار سختی بود اما آزادگان به رغم این شرایط، پیام انقلاب را در اردوگاه‌ها به دنیا صادر کردند.

عادل اصغرپور روز یکشنبه در آیین تجلیل از آزادگان شهرستان افزود: آزادگان و ایثارگران اسناد زنده افتخار ملت غیور ایران هستند و این قشر با صبر و اراده پولادین خود کمر استکبار را شکستند.

وی گفت: اگر امروز ایران در منطقه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است به خاطر رشادت‌هایی که شهدا و آزادگان و ایثارگران از خود به نمایش گذاشتند.

اصغرپور افزود:روحیه ایثار، جهاد و مقاومت که آزادگان دارند باید به عنوان الگوی عملی در جامعه نهادینه شود تا پایه‌های نظام و ولایت مستحکم تر شود.
وی با بیان اینکه خدمت به آزادگان و جانبازان وظیفه همه دستگاه‌ها است گفت: مردم و مسوولان همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان و ایثارگران هستند.
وی گفت:با سرکشی و دیدار با خانواده شهدا تنها می توانیم به گفتگو با خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران بنشینیم و این بخش کوچکی از زحمات و تلاش های آنها را جبران خواهد کرد.

دستگاه‌ها با ستاد پشتیبانی هجرت همکاری کنند

فرماندار عجب‌شیر درجلسه هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرستان با ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان با این ستاد و طرح هجرت شهرستان همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.
اصغرپور افزود: بسیج باید همه جوانان را که مشتاق کار و تلاش هستند وارد این عرصه کند تا مانند دوران جنگ از این ظرفیت بهرهمند شویم.
وی با اشاره به اینکه نگاه به اردوهای جهادی، فعالیت در زمینه سازندگی و عمرانی است، عنوان کرد: اردوهای جهادی می‌توانند در بحث های فرهنگی و آموزشی، اقتصادی و اشتغال، کارگاه های آموزشی، طرح های مطالعاتی و مسائل پزشکی نیز کمک کنند که برای تحقق این امر دستگاه ها باید با توجه به نیازهای اولویت دار روستاها پیشنهادات خود را ارائه دهند و در ادامه حمایت های اداری و پشتیبانی لازم را از اردوهای جهادی انجام دهند.
وی با اشاره به این که اجرای طرح اردوهای هجرت با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان و آشنایی آنها با فرهنگ کار و تلاش و فعالیت های گروهی و همچنین کمک به سازندگی و خدمات رسانی به روستاهای محروم کشور،مصوب شده بر استفاده از تمام ظرفیت شهرستان در همکاری و اجرای این طرح از سوی مسؤلین دستگاه های اجرائی تأکید کرد.

اصغرپور بابیان اینکه یکی از اقدامات اساسی که با کمک و مساعدت دستگاه‌های اجرایی مختلف و بسیج سازندگی برنامه‌ریزی می شود اردوهای جهادی در قالب طرح هجرت است؛ خاطرنشان کرد : سازمان ها و دستگاه‌های اجرایی در چارچوب شرح وظایف سازمانی خود با توجه به اهمیت اردوهای جهادی نهایت همکاری و مساعدت لازم را در برگزاری هرچه بهتر این اردوها انجام دهند.
وی از عملیات ساخت ۵۰ واحد مسکونی ویژه محرومان توسط بسیج سازندگی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی در این شهرستان خبر دادو افزود: طرح ساخت این خانه‌ها در ۱۲ روستای شهرستان عجب شیر و هر کدام با زیربنای حدود ۵۰ متر مربع و هزینه ۵۰ میلیون تومانی انجام می‌شود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه