Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
سران فتنه پرستیژ و آبروی نظام جمهوری اسلامی را از بین بردند | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • شنبه - ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  • کد خبر : ۴۲۰۵۸
  • مشاهده :
فرمانده سپاه عاشورا:

سران فتنه پرستیژ و آبروی نظام جمهوری اسلامی را از بین بردند

به گزارش فرهنگ عجب‌شیر، آیین بزرگداشت حماسه نه دی با حضور پرشور آحاد مردم و مسؤولان مختلف در مسجد جامع شهرستان عجب‌شیر برگزار شد. سردار غلام‌عسگر کریمیان در این مراسم با تبریک حماسه نهم دی ماه، اظهار داشت: این حماسه تجلی قدرت الهی و شکست فتنه‌ی بزرگ آمریکایی صهیونیستی بود. وی با تأکید بر این […]

به گزارش فرهنگ عجب‌شیر، آیین بزرگداشت حماسه نه دی با حضور پرشور آحاد مردم و مسؤولان مختلف در مسجد جامع شهرستان عجب‌شیر برگزار شد.
سردار غلام‌عسگر کریمیان در این مراسم با تبریک حماسه نهم دی ماه، اظهار داشت: این حماسه تجلی قدرت الهی و شکست فتنه‌ی بزرگ آمریکایی صهیونیستی بود.
وی با تأکید بر این که ماهیت انقلاب اسلامی استکبار، ظلم ستیزی و سلطه‌ناپذیری است، گفت: مردم بر پایه‌ی همین اصول و در راستای شکل گیری حکومت اسلامی، دست به انقلاب زده و با توجه به این ماهیت نظام جمهوری اسلامی، جبهه استکبار احساس خطر کرده و از لحظه‌ی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بیست و دوم بهمن ماه ۱۳۵۷، در راستای شکست دادن این انقلاب تلاش می‌کند.
فرمانده سپاه عاشورا خاطرنشان کرد: دشمن بعد از پیروزی انقلاب، به صورت‌های گوناگون در جهت جلوگیری از تثبیت انقلاب، تلاش کرد که در ۱۲ فروردین با رأی قاطع مردم به جمهوری اسلامی و موفق نبودن حرکات تجزیه طلبانه در مناطق موفق، شکست‌های بزرگی را متحمل شد.
سردار کریمیان بیان داشت: جبهه استکبار با شکست‌هایی که متحمل شد، بیش از پیش احساس خطر کرد؛ چرا که می‌دانست با صدور انقلاب به کشورهای منطقه که زیر سلطه آن‌ها بودند، منافعش به خطر می‌افتد و در همین راستا جنگی نیابتی را با مزدوری صدام به ما تحمیل کرد که علی‌رغم پشتیبانی ۴۴ کشور بصورت مستقیم و غیر مستقیم، نتوانست کار خاصی بکند و ملت ایران با حضور خود و جنگندگی نیروهای مسلح، برآوردهای دشمن را به هم زد و این توطئه نیز با شکست روبرو شد.
وی با اشاره به این که ایران توانست با وجود تهدیدات مختلف، ماهیت خود را حفظ کند، تصریح کرد: پس از این شکست‌ها، دشمن از اوایل دهه هفتاد چهره عوض کرده و در جبهه جنگ نرم، انقلاب اسلامی را مورد تهدید قرار می‌دهد.
فرمانده سپاه عاشورا تأکید کرد: نخبگان باید روشنگری و بازگو کنند که آمریکایی‌ها چه بلایی بر سر ما آورده‌اند و همه مشکلات ما از این کشور ناشی می‌شود.
سردار کریمیان گفت: بر خلاف جنگ سخت که شلیک گلوله و تیربار خطر و تهدید را می‌رساند، جنگ نرم تأثیر خود را به مرور زمان نشان می‌دهد. در جریان کوی دانشگاه تهران، دشمن توانست پس از ده سال ورود به جنگ نرم، یک عملیات شناسایی انجام دهد تا امکان ظغیان و شورش را در ایران امکان سنجی کند.
وی افزود: در انتخابات سال ۱۳۸۸ نیز دشمن وارد صحنه شد تا حاصل برنامه‌ریزی و کار تیمی خود را در قالب فتنه سبز که حاصل ۲۰ سال نبرد و هجوم نرم بود را دریافت کند ولی یک اشتباه محاسباتی بزرگ انجام داد. دشمن در جریان فتنه ۸۸ آن‌ها نمی‌دانستند که با وجود اینکه بخشی از مردم منتقدند و مشکلات مختلف معیشتی دارند ولی جان و قلبشان برای اسلام و انقلاب می‌تپد.
فرمانده سپاه عاشورا بیان داشت: در جریان فتنه ۸۸، مردم در مقابل ادعای دروغین تقلب به خاطر روحیه انقلابی گری و دفاع از حق و حقوق وارد این صحنه شدند ولی از آن‌ها سوء استفاده شد. سپاه و بسیج در سیبل مقابل دشمن قرار گرفتند چون اصلی ترین نقطه دفاع از انقلاب و نظام بودند.
سردار کریمیان خاطرنشان کرد: سران فتنه پرستیژ جمهوری اسلامی را در دنیا شکسته و به زبان ساده، آبروی نظام را ریخته و نقش آن را در جبهه‌های مختلف جهانی از بین بردند. آن‌ها کشور ما را به دشمنان فروخته و منافع خود را درارجحیت قرار دادند.
وی اظهار داشت:ما هم اکنون بیش از هر زمان دیگری به وحدت و انسجام نیاز داریم. دشمن در حال ایجاد انشقاق است و مردم نیز به محض اطلاع از این نیات پلید دشمن و سران فتنه، حماسه نهم دی را آفریدند و با انقلاب تجدید بیعتی دوباره کردند.
فرمانده سپاه عاشورا گفت: دشمن پس از فتنه سال ۱۳۸۸ نا امید نشد و حرکت جدیدی را آغاز کرد که حاصل تفکر و اندیشه اتاق‌های فکرشان بود. در سالهای اخیر نیز با وجود اینکه مذاکرات در حال انجام بود، در کنار آن گزینه‌های مختلفی مطرح شد و پس از رسیدن به برجام که کلاه گشادی بر سر ما بود، تحریم‌ها تشدید شد که آخرین نمونه‌ی آن تحریم‌های کاتسا بود که تصویب شد.
سردار کریمیان اظهار داشت: پر رویی دشمن به خاطر آلارم‌هایی است که از داخل به آن‌ها ارسال می‌شود. دشمن به خوبی می‌داند که که در رویارویی پایاپای قدرت تقابل با ما را ندارد و از این رو دست به اقداماتی مثل تشدید تحریم‌های اقتصادی زده و مقوله نفوذ را در اولویت قرار داده که گاهاً موفقیت‌هایی هم به دست آورده است.
وی متذکر شد: دشمن در حال ایجاد دوقطبی و اختلاف است که گاها برخی‌ها دانسته یا ندانسته وارد این بازی‌ها می‌شود. مردم کشور ما علی‌رغم مشکلات متعدد، به جبهه استکبار می‌خندند.
فرمانده سپاه عاشورا گفت: چون عده‌ی دزدی می‌کنند انقلاب اسلامی باید از بین برود؟ پس مسؤولان و دستگاه های مختلف چکاره‌اند؟ انقلاب اسلامی چشمه زلالی است که هیچ ایرادی ندارد. برای ایجاد حکومت اسلامی باید احکام اسلامی را اجرا کرد، در حالی که امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک اصل مهم مغفول مانده است.
سردار کریمیان در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: بر سر دو راهی منافع شخصی و منافع اسلامی، باید منافع اسلام را در نظر بگیریم و وحدت حول محور ولایت فقیه سرلوحه کارمان باشد که اگر اینگونه نباشد، شکست خواهیم خورد.
فرمانده سپاه ناحیه عجب‌شیر در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم گویی و تبریک سالروز حماسه بزرگ نهم دی ماه، گقت: نهم دی ماه در شهرستان عجبشیر یک مناسبت دیگر هم دارد و آن هم شهادت چهار نفر در جریان نهم دی سال ۱۳۵۷ است.
گفتنی است از در پایان این مراسم؛ از فرماندار عجب‌شیر به عنوان برادر شهید و بسیجی نمونه اصناف شهرستان تقدیر و قدردانی به عمل آمد و مردم نیز پرچم آمریکا و اسرائیل را در مقابل مسجد جامع به آتش کشیدند.

//انتهای پیام_ مهدی شیخ زاده


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه