Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
آگاه سازی مردم در رابطه با جنگ نرم از مهمترین کارهاست | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
  • کد خبر : ۴۰۲۰۰
  • مشاهده :
امام جمعه عجب شیر:

آگاه سازی مردم در رابطه با جنگ نرم از مهمترین کارهاست

امام جمعه عجب شیر گفت : آگاه سازی مردم در رابطه با جنگ نرم از مهمترین کارهاست که باید انجام شود.

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، حجت الاسلام والمسلمین محمود شربیانی در اولین جلسه قرار گاه جهاد فرهنگی  با بیان اینکه تشکیل این قرارگاه در شهرستان ضروری بود خاطر نشان ساخت: دفاع مقدس تمام نشده است و ما هم اکنون در حال جنگ نرم هستیم که به مراتب سخت تر از هشت سال دفاع مقدس است.

امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه جنگ نرم درحالی که هیچ هشدار و صدایی ندارد ولی دارای خطرات زیادی است افزود: باید ابزار جنگ نرم را بشناسیم و بدانیم دشمنان ما از چه ابزاری برای مقابله با ما در جنگ نرم استفاده میکنند.

وی ادامه داد :چشم و گوش بسته نباید در رابطه با جنگ نرم حرف بزنیم ، اگر می خواهیم آتش دشمن را خاموش کنیم باید اهداف دشمنان را بشناسیم و بدانیم چه نقشه هایی در سر دارد.

فرمانده قرارگاه جهاد فرهنگی شهرستان به ضرورت اطلاع رسانی هشدارهای جنگ نرم تاکید کرد و ادامه داد: باید از خواب غفلت بیدار شویم و بتوانیم با استفاده از ابزارها جوانان را جذب سنگر های انقلابی کنیم .

وی افزود: همانطور که در زمان جنگ شب و روز برای هیچ کس معنی و مفهومی داشت ، امروزه هم نباید دنبال زمان معینی برای مقابله با دشمن باشیم.

حجت الاسلام شربیانی با اشاره به اینکه زیر ساخت های اعتقادی جوانان باید روز به روز محکم تر شود ادامه داد: آگاه سازی مردم در رابطه با جنگ نرم از مهمترین کارهاست که باید انجام شود.

سرهنگ محمد رضا هنرور نیز در این جلسه گفت: جنگ نرم دغدغه اصلی رهبر فرزانه انقلاب و یکی از اهداف اصلی دشمنان این مرز و بوم است.
وی با بیان اینکه قرارگاه جنگ نرم مختص سپاه نیست، افزود: این قرارگاه اختصاص به سپاه پاسداران ندارد بلکه سپاه دبیر آن و کار جمعی نهادهای مختلف است.

فرمانده سپاه عجب شیر با بیان اینکه باید از ظرفیت های شهرستان به طور کامل استفاده کنیم خاطر نشان ساخت: دشمن در جنگ نظامی و سخت به دنبال تصرف خاک است ولی در جنگ نرم تصرف ایمان و اعتقادات و ذهنیات افراد جامعه برای دشمن مهم است که در آن هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی جود ندارد.

وی در ادامه به برخی از کمیته های مرتبط با جنگ نرم اشاره کرده به تبیین هر یک از کمیته های مختلف آن و وظایف کمیته ها پرداخت.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه