Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه به مناسبت بزرگداشت هفته معلم در عجب شیر | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • کد خبر : ۳۹۳۰۱
  • مشاهده :
مدير آموزش و پرورش خبر داد:

برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه به مناسبت بزرگداشت هفته معلم در عجب شیر

مدیر آموزش و پرورش عجب شیر گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته معلم بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در این شهرستان برگزار می‌شود

محمدعلی صمدزاده، در گفتگو با خبرنگار فرهنگ عجب شیر افزود: گرامیداشت هفته معلم بهانه ای برای قدردانی از تلاش‌ها و زحمت‌های معلمان و مربیان بوده که با تمام وجود در راستای علم‌آموزی و ارتقای فرهنگ جامعه تلاش می‌کنند.

وی، شهید مطهری را معلمی بزرگ و اندیشمند دانست و اظهار کرد: نقش تفکر و اندیشه‌های شهید مطهری در مبانی فکری و اعتقادی نظام جمهوری اسلامی ایران به اندازه‌ای بوده که امام راحل و رهبر معظم انقلاب در خصوص وی سخنان زیادی عنوان کرده‌اند.

مدیر آموزش و پرورش عجب شیر، با بیان اینکه تجلیل از مقام معلم در یک هفته خلاصه نمی شود، یادآور شد: در هفته معلم، بجای انتخاب معلم نمونه، معلم منتخب انتخاب خواهد شد و هر مدرسه با هماهنگی شورای مدارس براساس معیارهای خاصی، آن را انتخاب می کنند.

صمدزاده، با اشاره به اینکه به ازای هر ۱۰ معلم، یک نفر منتخب شده است، ادامه داد: در این شهرستان حدود ۹۰۰ معلم وجود دارد که از ۹۰ نفر از آنان در هفته معلم به عنوان معلم منتخب تجلیل خواهد شد.

وی، با اشاره به برنامه‌های هفته معلم در عجب شیر، گفت: در این هفته برنامه‌های متنوعی برای معلمان و فرهنگیان تدارک دیده شده که از جمله شامل دیدار با خانواده‌های شهدای فرهنگی، غبارروبی مزار شهدا، تجلیل از ۱۱ نفر از معلمان که هم خودشان و هم فرزندانشان معلم هستند و عیادت از چهار نفر از معلمان بیمار سخت علاج است..

صمدزاده، تجلیل از فرهنگیانی که در دو سال گذشته ازدواج کرده اند و ۵۵ بازنشسته فرهنگی، دیدار از چهار پیشکسوت فرهنگی به همراه جوانترین معلمان این شهرستان در هفته معلم، شرکت در نماز جمعه و برگزاری کاروان سپاس مسوولان از ۱۲۰ مدرسه را از دیگر برنامه‌های بزرگداشت مقام معلم در عجب شیر اعلام کرد.

وی ازبرگزاری مراسم یاد بود برای ۳ نفر از دانش آموزان و ۶ نفر از اولیای جانباخته در حادثه سیل روستای چنار خبر داد و افزود: هدایایی برای دانش آموزان روستای چنار در نظر گرفته ایم که در همان روز اهدا خواهیم کردو ۲سرویس جهیزیه برای نوعروسانی که در حادثه سیل چنار خانه و کاشانه خود را از دست داده بودند تهیه شده است.

مدیر آموزش و پرورش عجب شیر اعزام  گروهی ازمعلمان ودانش آموزان جهت دیداررهبری وزیارت بازدید ازجماران وکاخ موزه ها وزیارت حضرت معصومه (س) از دیگر برنامه های هفته معلم اعلام کرد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه