Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
کارمندان بسیجی در ادارات به عنوان حافظ ارزش‌های اسلامی عمل کنند | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳
  • کد خبر : ۳۶۹۹۱
  • مشاهده :
فرماندار عجب شیر:

کارمندان بسیجی در ادارات به عنوان حافظ ارزش‌های اسلامی عمل کنند

فرماندار شهرستان عجب‌شیر گفت: کارمندان بسیجی در ادارات باید به عنوان حافظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی عمل کنند.

به گزارش فرهنگ عجب شیر، سید شمس الدین مراثی روز دوشنبه در همایش بسیج کارمندان این شهرستان به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه روحیه جهادی باید در فضای نظام اداری جاری باشد، افزود: بسیج و بسیجی اکنون تهدیدی برای دشمنان نظام در داخل و خارج شده و ادارات و ارگان های دولتی نیز با تشکیل حلقه های بسیج در تامین امنیت جامعه سهیم هستند.
فرماندار عجب شیر با اشاره به اینکه در شهرستان ۱۰پایگاه بسیج اداری وجود دارد اظهار کرد: بسیج از بدنه و متن مردم تشکیل شده و به لطف خداوند اکنون جایگاه آن در کشور در وضعیت درخشانی قرار دارد و این امر باید همچنان در همه مقاطع و در همه جای ایران اسلامی نداوم یابد.
فرماندار شهرستان عجب شیر از بهره برداری دو پایگاه بسیج اداری در مجتمع اداری واداره برق در هفته بسیج خبر داد و گفت: بسیج باید مانند دریایی خروشان، پربرکت و پر فیض در تمامی زمینه ها و در روح و روان همه ما جریان داشته باشد.
وی، با بیان اینکه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب و اهداف والای امام خمینی (ره) از وظایف مهم بسیج است، یادآوری کرد: اکنون بسیجیان ادارات و ارگان ها باید با حضور در صحنه ها و احیای امر به معروف و نهی از منکر جلوی بسیاری از تهاجم های فرهنگی دشمنان را بگیرند.
فرماندار عجب شیر گفت: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی است که با جان خود از میهن اسلامی دفاع کردند.
وی افزود: در این هفته باید جوانان را با دلاورمردی های رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی آشنا کنیم تا آن ها بدانند که رزمندگان ما چگونه از نظام اسلامی و کشور خود دفاع کردند.
مراثی با تاکید بر اینکه کارمندان بسیجی در ادارات باید به عنوان حافظ ارزش های اسلامی و انقلابی عمل کنند، گفت: با وجود اینکه چند سال از اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی می گذرد، با این طرح به صورت سلیقه ای برخورد می شود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه