Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
پیگیری نمایندگان مجلس نتیجه داد؛ آغاز موج استعفاها در فدراسیون کشتی | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۰
  • کد خبر : ۳۵۰۱۶
  • مشاهده :
رضایی کنار رفت

پیگیری نمایندگان مجلس نتیجه داد؛ آغاز موج استعفاها در فدراسیون کشتی

به گزارش فرهنگ عجب شیر  به نقل از نصر ،علیرضا رضایی مدیرفنی تیم‌های ملی و سخنگوی فدراسیون کشتی که روز گذشته با اظهار نظری خاص پیگیری نمایندگان مجلس را بی حاصل و بی نتیجه خوانده بود، اقدام به استعفا کرد. این گزارش حاکی است، فدراسیون کشتی بعد از استعفای غیرمنتظره مدیرفنی تیم‌های ملی و سخنگوی […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر  به نقل از نصر ،علیرضا رضایی مدیرفنی تیم‌های ملی و سخنگوی فدراسیون کشتی که روز گذشته با اظهار نظری خاص پیگیری نمایندگان مجلس را بی حاصل و بی نتیجه خوانده بود، اقدام به استعفا کرد.

این گزارش حاکی است، فدراسیون کشتی بعد از استعفای غیرمنتظره مدیرفنی تیم‌های ملی و سخنگوی فدراسیون با انتشار بیانیه‌ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. این فدراسیون تاکید کرد که رضایی به کارش ادامه خواهد داد.

فدراسیون کشتی پس از انتشار متن استعفای علیرضا رضایی به عنوان سخنگوی فدراسیون و مدیر تیم های ملی کشتی آزاد، بیانیه ای را به شرح زیر منتشر کرد:

«علیرضا رضایی، به دلیل مسئولیت مهم توضیح و تحلیل مواضع رسمی فدراسیون، در موضوعات مختلف به عنوان سخنگو، فشارهای حاشیه ای و روانی زیادی را به ویژه در روزهای اخیر تحمل نموده است و ما شرایط وی را درک می کنیم.

پهلوان علیرضا رضایی، از قهرمانان خوشنام و پرآوازه کشتی ایران، در مدت مسئولیت در فدراسیون کشتی، فشارهای روانی زیادی را متحمل شده است و ما شرایط وی را درک می کنیم. او حق دارد از برخوردهای حاشیه ای و متأسفانه بعضا به دور از اخلاق برخی از جریان های مغرض و مخرب کشتی کشور، که در چند روز گذشته به اوج خود رسیده است، دل آزرده و خسته شده باشد.

فدراسیون کشتی اعلام می نماید علیرضا رضایی، به هیچ وجه از سازمان مدیریت کشتی کشور، جدا نخواهد شد و قطعا با عشق، علاقه و مهربانی همیشگی که از او سراغ داریم، با قدرت به فعالیت های خود جهت اعتلای ورزش ملی ایران، کشتی، ادامه خواهد داد.»

این گزارش می افزاید، با پیگیری نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگان استان های آذری زبان و طرح سئوال از وزیر ورزش خبرها از آغاز استعفاهای دیگر در فدراسیون کشتی به گوش می رسد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه