رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 31 مرداد 1398 - 02:29
  • کد خبر : ۴۳۲۷۸
  • مشاهده :

فرماندار عجب‌شیر: مدیران پیگیر جذب اعتبارات مصوب کمیته برنامه‌ریزی باشند

فرماندار عجب‌شیر گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با جدیت پیگیر جذب اعتبارات طرح‌های مصوب کمیته برنامه‌ریزی باشند.

عادل اصغرپور روز یکشنبه در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بر اهمیت محرومیت‌زدایی در شهرستان تاکید کرد و  خواستار جدیت دستگاه‌های اجرایی در ارسال به موقع صورت وضعیت طرح‌ها جهت جذب اعتبارات شد.

وی به جذب ۴۶ درصدی اعتبارات طرح‌های عمرانی شهرستان در سال ۹۷ اشاره کرد و افزود: امیدواریم با تلاش جمعی، در سال‌جاری بیشترین تخصیص را داشته باشیم.

اصغرپور همچنین بر نظارت مدیران اجرایی بر هزینه کرد اعتبارات تاکید کرد و گفت: بودجه دولت محدود بوده و باید اعتبارات در محل‌های تعیین شده و اولویت‌دار هزینه شوند.

فرماندار عجب شیر همچنین از اختصاص  ۱۲.۸ میلیارد تومان برای طرح‌های عجب‌شیر خبر داد و افزود: این میزان اعتبار اختصاص یافته، برای اجرای ۵۰ طرح عمرانی با اعتبارات استانی و ۱۹ طرح با اعتبارات قانون توسعه متوازن منطقه‌ای است.

اصغرپور با اشاره به تخصیص بیشترین اعتبار به شهرستان از محل روستای خالی از سکنه در استان خبرداد و گفت: با اعتبارات تخصیص یافته از این محل جاده گردشگری در شهرستان ساخته شده و چهره منطقه تغییر یافته است.

وی همچنین از همکاری بخشداران و فرماندهی پادگان و دهیاران و مسوولان ادارات خدمات‌رسان در اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی قدردانی کرد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه