رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 31 مرداد 1398 - 02:14
  • کد خبر : ۴۳۲۶۵
  • مشاهده :
مدیرکل صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی:

ولایت فقیه امتداد ولایت رسول الله است

مدیرکل صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی با بیان اینکه اعتقاد ما این است که ولایت فقیه امتداد ولایت رسول الله است خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب بعد از فوت امام خمینی (ره) و در طول این سالها کشور را از شر توطئه های دشمنان در امان نگه داشته است.

به گزارش فرهنگ عجب شیر مرتضی صفری در جمع مردم این شهرستان با اشاره به روز جهانی  مساجد گفت: مساجد یکی از عوامل پیروزی در انقلاب و جنگ تحمیلی بود .
مدیرکل صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی با بیان اینکه ایران در حال جنگ نرم با دشمنان است خاطر نشان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران قصد دارند با رقیق کردن اعتقادات مردم به اهداف خود برسند که مساجد در جهت  خنثی کردن این اهداف شوم میتوانند نقش بی بدیلی ایفا کنند.
وی با اشاره به اینکه مشکلات مردم میتواند در مساجد رفع شود افزود: مساجد باید مملو از جوانان و نوجوانان باشد تا با یادگیری از پدران و مادران خود این مکان را مرکزی برای رشد و تعالی خود کنند.
صفری در بخش دیگر از سخنان خود واقعه غدیر خم را جزء مهمترین وقایع اسلام دانست و ادامه داد: اگر در آینده اسلام به واقعه عاشورا رسیدیم همان انحراف از واقعه غدیر است.
وی گفت : زمانی که هیچ رسانه ای نبود ایام حج و حضور افراد در این موسم بهترین رسانه بود که پیامبر اکرم (ص) جانشین خود را به مردم معرفی کند.
مدیرکل صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی با بیان اینکه اعتقاد ما این است که ولایت فقیه امتداد ولایت رسول الله است خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب بعد از فوت امام خمینی (ره) و در طول این  سالها کشور را از شر توطئه های دشمنان در امان نگه داشته است.
وی ادامه داد: ما باید با مطالعه تاریخ بدانیم کجا بودیم و به کجا رسیدیمو نباید بگذاریم عده ای از این کم اطلاعاتی مردم سو استفاده کرده و نظام پهلوی را تطهیر کنند.
صفری گفت :  بعد از جنگ جهانی هیچ کشوری جرات نداشت به تعرض آمریکایی ها جواب دهد ولی  به برکت ولایت فقیه ، خون شهدا ، ایثارگری ایثارگران و در صحنه بودن مردم کشور ما جواب دندان شکنی به این تعرض دادیم.
مدیرکل صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ایران در حال تبدیل شدن به یک قدرت جهانی است خاطر نشان ساخت: اقتداری که ما امروزه داریم یک اقتدار بازدارنده است و اگر به یک آرامش نسبی در اقتصاد رسیده ایم به برکت اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
وی افزود: دشمنان ایران فکر میکردند با فشار اقتصادی و هدف گرفتن معیشت مردم میتوانند آنها را از پای بیندازد ولی دیدند که این توطئه ها به هیچ عنوان محقق نشد.
صفری در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه  بیانیه گام دوم انقلاب تیر خلاصی بر قلب دشمن بود افزود: رهبر معظم انقلاب (حفظه الله) بااین بیانیه به دشمنان اعلام کرد که جمهوری اسلامی هنوز در اول راه است.
وی تحریم ها را یک فرصت دانست و افزود: در حوزه هایی که تفکر انقلابی نداریم لنگ می زنیم، مسئولین و مردم باید با وحدت و همدلی میتوانند اتفاقت بزرگی را رقم بزنند.
مدیرکل صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی در بخش پایانی سخنان خود گفت : ۱۶ ایستگاه برای پوشش ۱۸ شبکه تلویزیونی و ۲۰ شبکه رادیویی در شهرستان عجب شیر فعال است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه