رفتن به بالا
  • جمعه - 10 خرداد 1398 - 13:40
  • کد خبر : ۴۳۲۶۰
  • مشاهده :
همه آمدند/

حضور باشکوه و حماسی مردم عجب شیر در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش فرهنگ عجب شیر ،راهپیمایی دشمن شکن و با شکوه روز جهانی قدس با حضور تشکل ها و گروه های مختلف، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، دانش آموزان و دانشجویان، اصناف، بازاریان، مسئولان و کارمندان دستگاه های اجرایی در عجب شیربرگزار شد. در این راهپیمایی باشکوه که از ساعت ۱۱:۳۰ ظهر امروز […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر ،راهپیمایی دشمن شکن و با شکوه روز جهانی قدس با حضور تشکل ها و گروه های مختلف، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، دانش آموزان و دانشجویان، اصناف، بازاریان، مسئولان و کارمندان دستگاه های اجرایی در عجب شیربرگزار شد.

در این راهپیمایی باشکوه که از ساعت ۱۱:۳۰ ظهر امروز در عجب شیر آغاز شد، راهپیمایان ندای حمایت از آزادی #فلسطین سر دادند و نمونه ای از همدلی در دفاع از اصول و آرمان های والای #انقلاب_اسلامی را متجلی ساختند.

مردم روزه دار با حضور منسجم و گسترده در راهپیمایی روز جهانی #قدس با مشت های گره کرده با تجدید بیعت با آرمان های امام راحل، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری خشم و انزجار خود را از #استکبار جهانی و اسراییل غاصب اعلام کردند.

مردم همیشه در صحنه عجب شیربا حمل پرچم ها و پارچه نوشته هایی با مضامین شعارهای ضد استکباری راهپیمایی روز جهانی قدس را از مقابل سپاه پاسداران این شهر آغاز و پس از طی مسیر خیابان امام خمینی (ره)، در مسجد جامع این شهر گرد هم آمدند.

راهپیمایان با مشت های گره کرده و یک صدا فریادهای ‘مرگ بر اسراییل’، ‘ مرگ بر آمریکا’، ‘مرگ بر آل سعود’، ‘حمایت از فلسطین حمایت از #اسلام است’ و ‘مرگ بر استکبار’ را سر دادند و ضمن محکومیت اقدامات مداخله جویانه کشورهای غربی بویژه #آمریکا و طرح مسئله #معامله_قرن در فلسطین اشغالی؛ حماسه ای بی بدیل خلق کردند.

در پایان این آیین بیانیه ای در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین قرائت و راهپیمایان با شعارهای الله اکبر آن را تایید کردند.

انتهای پیام /


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه