رفتن به بالا
  • شنبه - 3 آذر 1397 - 14:12
  • کد خبر : ۴۳۱۴۰
  • مشاهده :

فرمانده سپاه عاشورا:بسیج متعلق به هیچ قشر خاصی نیست

فرمانده سپاه عاشوراسردار عابدین خرم گفت :بسیج وامدار ،بدهکار ومتعلق به هیچ قشر خاصی ، نهاد وجناحی نیست.

به گزارش فرهنگ عجب شیر سردار عابدین خرم در همایش تجلیل از پیشکسوتان و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج که پیش از ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عجب شیر برگزار شد با بیان اینکه خدمات وکارکردهای بسیج در همه عرصه ها غیر قابل انکار است اظهار داشت: بسیج بهترین تشکل فکری و اسلامیست که می تواند انقلاب اسلامی را حرکت داده وبه اهداف اصلی رسانده و حفظ کند.
فرمانده سپاه عاشورا،با بیان اینکه بسیج وامدار ،بدهکار ومتعلق به هیچ قشر خاصی ، نهاد وجناحی نیست و پشتیبان ولایت فقیه ومتعلق به انقلاب اسلامی بوده ودر همه عرصه هاآماده جانفشانی است.
سردار خرم بسیج را بدنه فعال جامعه  وعامل وصل نیروهای نظامی وانتظامی به ملت دانست و تاکید کرد:با ورود بسیج به عرصه دفاع مقدس معادله جنگ تغییر و به نفع انقلاب اسلامی تبدیل شد.
وی با اشاره به تشکیل گروههای مقاومت توسط سایر کشورهای اسلامی با تاسی والگو پذیری از بسیج افزود: گروههای مقاومت با این تفکرتوانسته اندبردشمنان و بویژه داعش فائق آمده که نمونه های بارز آن پیروزیهای مردم عراق ،سوریه ،یمن و شکست چند باره رژیم کودک کش صهیونیستی توسط حزب الله لبنان است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه