رفتن به بالا
  • سه شنبه - 4 اردیبهشت 1397 - 21:11
  • کد خبر : ۴۲۹۷۱
  • مشاهده :
وزیر اطلاعات در جمع مردم عجب شیر:

یک نماینده برای دو شهرستان مراغه و عجب شیر نمیتواند مثمر ثمر باشد

به گزارش فرهنگ عجب شیر، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی  با حضور در مسجد جامع عجب شیر در جمع مردم افزود: طرح افزایش نمایندگان از طرف مجلس  تنظیم شده و این طرح در کمسیون ها در دست بررسی است. وزیر اطلاعات با بیان اینکه حضور یک نماینده برای دو شهرستان نمیتواند مثمر ثمر باشد خاطر […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی  با حضور در مسجد جامع عجب شیر در جمع مردم افزود: طرح افزایش نمایندگان از طرف مجلس  تنظیم شده و این طرح در کمسیون ها در دست بررسی است.
وزیر اطلاعات با بیان اینکه حضور یک نماینده برای دو شهرستان نمیتواند مثمر ثمر باشد خاطر نشان کرد : امیدواریم با همکاری معاونت پارلمانی وزارت اطلاعات و نماینده مردم مراغه و عجب شیر این خواسته به سرانجام برسد.
وی به  شعار سال ۹۷ که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی  عنوان شده است اشاره کرد وافزود:باید با  حمایت از تولید کننده ایرانی این امنیت را به او بدهیم تا بتواند کالای مرغوب تهیه کند.
علوی ادامه داد:ماامروز در کنار سپر بلای مردم در تهدید ها ی تروریست ها نسبت به امنیت کشور تا کنون برنامه  بیش از ۳۰۰تیم تروریستی  که قصد  اقدام خرابکارنه و ضد امنیتی  را داشتند خنثی کردیم وبه لطف خدا و نفس گرم مقام معظم رهبری و عنایت آقا امام زمان همه تیم هاشناسایی شده اند و و ضربه خوردند و تحویل دستگاه قضایی داده شده اند و عده ای دیگر در عملیات به درک واصل شدند.
وی افزود:هر کشوری بخواهد بیکاری برطرف بشود و اقتصادش پیشرف کند باید برای فعالان اقتصادی حرمت قائل شود  و اگر فعال اقتضادی که خلافی انجام داد مثل یک بیمار باید درمان شود و امروزه وزارت اطلاعات سیاست درمان را برای فعالان اقتصادی در پیش گرفته است .
وزیر اطلاعات گفت:همان طور که در علم و دانش اساتید دانشگاه ها  ودر عرصه نبرد دشمن سپاه و ارتش  سرداران کشورمان هستند باید و در عرصه اقتصادی فعالان اقتصادان  سرداران کشورمان  باشند وهمان احترام که به سرداران  نظامی می گذاریم  به سرداران اقتصادی ا بگذاریم تا فعالان اقصادی دلگرم باشند.
وی با اشاره به سرمازدگی باغ های کشور افزود:یکی از راههای مقابله با حوادث از جمله سرمازدگی بیمه باغ ها است و ارزش مسئولیت ها خدمت به مردم است و این گرفتاری های مردم نعمت خداوند است که از سوی خدا به مردم آمده و این مشکل را در دولت مطرح می کنیم چرا که ارزش کارمسئولین خدمت گذاری به مردم است.
علوی ادامه داد : دولت تدبیر و امید رسانه ای ندارد و رسانه های دیگر کارهای این دولت را به خوبی پوشش نمیدهند ولی اگر کاستی باشد به خوبی به آن پرداخت میکند
وی با بیان اینکه امروز همه دستگاهها و سازمان هادر کشور تحت فرمان مقام معظم رهبری هستند وبا این وحدت و همدلی امنیت در کشور برپا شده است افزود:جامعه ای که اقتصادش شکوفا و امنیتش پایدار باشددر آن جامعه پایه های معنویت وعبودیت مستحکم تر می شد.
پس از این دیدار وزیر اطلاعات با حضور در بیمارستان ۶۴ تختخوابى شهرستان عجب شیر که در زمینى به مساحت ۱۵ هزار مترمربع باز زیربناى ۸ هزار و ۶۷  مترمربع در چهار طبقه در حال احداث است بازدید و بر پیگیری اختصاص اعتبار لازم برای تکمیل بیمارستان تاکید کرد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه