Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
مرد چهار برودی ، همسرش را به کام مرگ کشاند | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 10 اسفند 1396 - 11:02
  • کد خبر : ۴۲۷۶۱
  • مشاهده :
دادستان عمومی و انقلاب عجب شیر:

مرد چهار برودی ، همسرش را به کام مرگ کشاند

دادستان عمومی و انقلاب عجب شیر از دستگیری قاتل زن چهاربرودی در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

محمد حسن نوقربانی در گفتگو با فرهنگ عجب شیربا بیان اینکه ناتوانی در کنترل خشم یکی از عوامل مهم در بروز جرائم خشن است افزود: زن و شوهری در تاریخ اول اسفند در پی اختلاف خانوادگی با هم در گیر شده و زن به شدت مصدوم میشودو توسط خانواده خود به بیمارستان عجب شیر منتقل میشودو به علت شدت جراحات وارد شده فرد مصدوم جهت درمان به تبریز منتقل میشود.
دادستان عمومی و انقلاب عجب شیرافزود : چند روز بعد پدر مقتول با حضور در کلانتری عجب شیراز داماد خود شکایت میکند که به علت حساسیت موضوع پرونده به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی عجب شیر جهت سیر تحقیقات تکمیلی ارجاع می شود.
وی با بیان اینکه فرد مصدوم بعد از چند روز بستری در بیمارستان فوت می شود افزود: ماموران پلیس آگاهی با دستور قضایی در کمتر از ۲۴ ساعت قاتل را درحالی که متواری شده بود بازداشت میکنند و هم اکنون پرونددر حال تحقیقات می باشد.

نوقربانی تصریح کرد: باید نسبت به آگاهی مردم و خانواده ها در خصوص روش ها و ضرورت های کنترل خشم های آنی از سوی رسانه ها و افراد صاحب نظر و دلسوز جامعه اقدام شود.
دادستان عمومی و انقلاب در آخر از تلاش های باز پرس ویژه قتل، عوامل اداره راهداری که در بازگشایی راه روستایی چهاربرود و عوامل پلیس آگاهی سرگرد رجبی و سروان خوشوقتی که با تلاش شبانه روزی توانستند قاتل این پرونده را دستگیر کنند تشکرکرد .


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه