رفتن به بالا
  • یکشنبه - 22 بهمن 1396 - 13:56
  • کد خبر : ۴۲۶۹۱
  • مشاهده :

حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از وحدت ملی دارد

امام جمعه عجب شیر گفت: حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از وحدت و همبستگی ملی در صیانت از انقلاب در برابر توطئه‌های بیگانگان دارد.

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، امام جمعه شهرستان عجب شیر راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی با حضور پر شور و حماسی خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به ندای رهبری لبیک گفتند و دشمنان را مایوس کردند.
حجت السلام محمود شربیانی گفت: اقشار مختلف مردم بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی۲۲ بهمن از ارزشهای والای انقلاب اسلامی و رهبری حمایت و دشمنان را مایوس و ناامید کردند.
وی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان یک حرکت اعتقادی و ایمانی برای ملت شریف ایران اسلامی شناخته می شود اظهار داشت: بر همین اساس تمام اقشار جامعه سعی دارند با فریادهای بلند و سردادن شعارهای کوبنده این حرکت عظیم مردمی را هر سال نسبت به سال قبل باشکوه بیشتر برگزار کنند.
وی گفت: شرکت حداکثری ایرانیان در صحنه های مختلف سیاسی از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن نمادی از وحدت و همدلی میان اقشار و مذاهب مختلف است که به الگویی برای ملل مسلمان دنیا تبدیل شده است.
حجت السلام شربیانی بیان کرد: ملت ایران با توجه به شعور بالای سیاسی و آگاهی از مسائل روز دنیا، پشتیبان همیشگی نظام جمهوری اسلامی هستند.
نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم افزود: دشمنان به دنبال شکاف میان مردم و مسئولان هستند اما حضور پرشور در این همایش عظیم، خنثی‌کننده دسیسه‌های دشمنان است.
علی جلیلی با اشاره به نقش برجسته مردم در تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار کرد: امام راحل به پشتوانه مردم و با پایبندی به ارزش دینی این حکومت را تشکیل داد.
وی بیان کرد: در راهپیمایی دشمن‌شکن ۲۲ بهمن‌ماه امسال، ضمن تجدید بیعت با خون شهدا و رهبری بار دیگر وحدت و یکپارچگی ملی نمایش داده خواهد شد.
وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن سال ۵۷ مهم‌ترین روز در تاریخ ایران اسلامی به شمار می‌رود، گفت: حضور پرشور در راهپیمایی این روز، نشان‌دهنده ناکارآمدی توطئه‌های دشمنان، بصیرت ملی و حمایت از نظام را دارد.
جلیلی ضمن اشاره به حضور پرشور مردم شهرستان‌های مراغه و عجب شیر در این روز افزود: تحقق این مهم همچون سال‌های گذشته مهر باطلی بر توطئه‌های دشمنان نظام خواهد بود.
نماینده مردم شهرستان‌های مراغه وعجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از عزم و اراده مردمی دارد که با توکل بر خدا، رهبری امام راحل و وحدت توانستند در برابر زیاده‌خواهی‌های مستکبران قیام کرده و به پیروزی برسند.
وی افزود: مردم همواره پشتیبان نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده‌اند و حضور دشمن‌شکن آنان در این راهپیمایی نمایش اقتدار و عظمت ایران خواهد بود.
حضور پرشور گروه های مختلف مردمی از جمله روحانیون، کارمندان، اصناف، بازاریان، فرهنگیان، دانش آموزان، دانشجویان و بانوان جلوه ای خاص از وحدت و همدلی مردم عجب شیر را در راهپیمایی ۲۲ بهمن به نمایش گذاشت.
راهپیمایی ۲۲بهمن شهرستان عجب شیر همزمان با سراسر کشور در شهرهای عجب شیر ،هرگلان، جوانقلعه و خضرلو برگزار گردید.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه