رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 19 بهمن 1396 - 17:59
  • کد خبر : ۴۲۵۴۴
  • مشاهده :
امیر حاجی‌لو در یادواره شهدای شهرستان عجب‌شیر مطرح کرد؛

فرهنگ شهدا باید حفظ شود/ امنیت پایدار توسعه را به دنبال خواهد داشت

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش گفت: فاصله‌ای که با دفاع مقدس و شهدا در عصر حاضر به وجود آمده است، باید پر شود.

به گزارش  فرهنگ  عجب شیر، امیر سرتیپ علی حاجی‌لو در یادواره شهدای شهرستان عجب شیر اظهار داشت: فرهنگ شهدا بایستی حفظ شود و ما به این موضوع نیازمندیم؛ فاصله‌ای که با دفاع مقدس و شهدا در عصر حاضر به وجود آمده است، باید  پر شود.

وی تأکید کرد: باید قدر و منزلت شهدا و خانواده شهدا را پاس بداریم و خدایی نکرده اجازه ندهیم این فرهنگ با ارزش با هجمه‌های زیادی که علیه آن از سوی بیگانگان وجود دارد، از جامعه ما رخت بربندد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش افزود: امنیتی که امروزه در جمهوری اسلامی وجود دارد، امنیتی پایدار است که این پایداری به جهت هوشمندی فرماندهی معظم کل قوا و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است.

حاجی‌لو تأکید کرد: جایگاه نیروهای مسلح در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جایگاهی رفیع و والا است.

وی تأکید کرد:منافع نظام سلطه و استکبار با پیروزی انقلاب به خطر افتاد و دشمن احساس خطر کرد که با این تعارض و تبادل، به این نتیجه رسیدیم که به یک نیروی مسلح قوی با پشتیبانی مردمی نیاز داریم که بتواند پاسخگوی تمامی تهدیدات باشد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش تأکید کرد: دشمنان ما درصدد این هستند که نا امنی را به داخل مرزهای کشورمان رسانده ولی ما نیز در راستای ایجاد امنیت باثبات در کشور و منطقه تلاش می‌کنیم و امنیت پایدار نیز توسعه و پیشرفت را به دنبال خواهد داشت.

امیر حاجی‌لو بیان داشت: نیروهای مسلح طلایه‌دار عرصه اقتصاد مقاومتی هستند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه