رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 بهمن 1396 - 15:58
  • کد خبر : ۴۲۴۵۲
  • مشاهده :
امام جمعه عجب شیر:

جواب کوچکترین اعتراض به ساواک، گلوله و اعدام بود

به گزارش فرهنگ عجب شیر، حجت الاسلام شربیانی در جمع سربازان مرکز آموزشی شهید برخورداری با تبریک ایام دهه فجر اظهار داشت: دلیل ما برای بزرگداشت ایام دهه فجر و برگزاری مراسمات جشن و سرور قرآن است. وی افزود: شما سربازان فقط اسم ساواک را شنیده اید ولی شکنجه ها و اقدامات اسفناک آن را […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر، حجت الاسلام شربیانی در جمع سربازان مرکز آموزشی شهید برخورداری با تبریک ایام دهه فجر اظهار داشت: دلیل ما برای بزرگداشت ایام دهه فجر و برگزاری مراسمات جشن و سرور قرآن است.

وی افزود: شما سربازان فقط اسم ساواک را شنیده اید ولی شکنجه ها و اقدامات اسفناک آن را ندیده آید و اطلاعاتی از آن ندارید که دست به چه کارهایی می زدند و جواب کوچکترین اعتراض، گلوله و اعدام بود.

امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه ۶۵ هزار نفر برای پیروزی انقلاب اسلامی در کف خیابان ها جان خود را از دست داده اند، خاطرنشان کرد: افرادی که به تمام معنا دیکتاتور بودند و امثال رفتارشان در هیچ جای دنیا وجود ندارد، خود را وطن پرست معرفی می کنند و رسانه های تبلیغاتی شان از جمله بی بی سی ماموریت دارند جنایات شاه را از بین ببرند و به نسل حاضر این را القا کنند که شاهی مهربان و دلسوز در این کشور داشتیم.

حجت الاسلام شربیانی بیان داشت: نیویورک تایمز هنگام فرار شاه ملعون نوشت که یکی از میلیاردرهای بزرگ شاه بود که طبق گزارشات رسمی هم اکنون ۴ میلیارد دلار از دارایی های خاندان پهلوی در بانک های آمریکا باقی مانده است.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش تٱکید کرد: مردم چون به این نتیجه رسیدند که حکومت طاغوت بر ضد دین و هویت آنان است، قیامی یکپارچه انجام داده و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه