رفتن به بالا
  • شنبه - 14 بهمن 1396 - 13:38
  • کد خبر : ۴۲۳۴۲
  • مشاهده :
هم‌زمان با ایام دهه فجر؛

زنگ انقلاب در مدارس عجب شیر نواخته شد

هم‌زمان با ایام دهه فجر زنگ انقلاب در مدارس شهرستان عجب شیر نواخته شد.

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، فرماندار شهرستان عجب شیربا تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز بازگشت تاریخی امام راحل (ره) گفت: ۱۲ بهمن یوم الله است و حضرت امام خمینی (ره) با ورود خود به میهن اسلامی ایران دست استکبار جهانی و رژیم ستمشاهی را برای همیشه از کشور کوتاه کردند.
سید شمس الدین مراثی افزود: ملت ایران روزهای سختی تا پیروزی انقلاب پشت سر گذاشت زیرا در آن زمان همه قدرت ها در دست دشمن و بر علیه ایران بود اما ملت ایران با دست خالی و تنها با سلاح ایمان به رهبری امام راحل و اتحاد و همدلی به پیروزی رسید.
وی گفت: اکنون با گذشت ۳۹ سال از این پیروزی وظیفه همه مردم و مسئولان است که از ارزش ها و آرمان ها و آرامش امروز که نتیجه جانفشانی شهدا است پاسداری و حفاظت کنیم.
فرماندار عجب شیر با بیان این که همه ما مدیون خون شهدا و امام شهدا هستیم به دانش آموزان توصیه کرد: با خوب درس خواندن و اخلاق و رفتار اسلامی و رعایت عفاف و حجاب و احترام به والدین و معلمان موجبات رضایت و خشنودی امام و شهدا را فراهم کنند.
مدیر آموزش و پرورش عجب شیر نیز در این آیین با اشاره به این که این روزها یادآور خاطرات و جانفشانی های دوران پیروزی انقلاب است گفت: زنگ انقلاب زنگ بیداری ، مقاومت و استکبار ستیزی ملت ایران است.
محمد علی صمد زاده افزود: عزت و افتخار و آرامش امروز ایران اسلامی مرهون رهبری حکیمانه امام راحل در اوایل انقلاب ، جانفشانی شهدا ، اتحاد و همبستگی مردم و هدایت ها و رهنمودهای روشنگرانه مقام معظم رهبری است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه