رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 12 بهمن 1396 - 14:01
  • کد خبر : ۴۲۲۸۶
  • مشاهده :
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا:

دین، رهبری، مردم سه رکن پیروزی انقلاب است

به گزارش فرهنگ عجب شیر، حجت الاسلام حسن کاملی فردر نشست روشنگری و بصیرتی که با حضور اقشار مردم برگزار شد، ، افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب، نظام جمهوری اسلامی است برخی ها اسلام انقلابی را تروریست پرور جلوه می دهند این درحالی است که امام و رهبری به اسلام انقلابی تاکید داشتند. وی به […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر، حجت الاسلام حسن کاملی فردر نشست روشنگری و بصیرتی که با حضور اقشار مردم برگزار شد، ، افزود: یکی از دستاوردهای انقلاب، نظام جمهوری اسلامی است برخی ها اسلام انقلابی را تروریست پرور جلوه می دهند این درحالی است که امام و رهبری به اسلام انقلابی تاکید داشتند.

وی به نقد نظریه براندازی انقلاب پرداخت و افزود: عده ای از نظریه پردازان عمر انقلاب ها را بیشتر از ۲۵ سال نمی دانند و نخستین تغییر را هم در سطح رهبران انقلاب بر می شمارند مقام معظم رهبری همچنان قاطع و شجاعانه از آرمان های انقلاب صیانت می کند.

حجت الاسلام کاملی فر به حوادث فتنه اخیر پرداخت و آن را گسترده تر از فتنه سال ۸۸ دانست و حفظ و انسجام مردم در جمع کردن این اتفاقات را بی نظیر توصیف کرد و تاکید کرد: مردم بدون هیچ فراخوان و دعوتی نشان دادند همچنان به انقلاب وفادار هستند.

وی در پایان این نشست بصیرتی به توانمندی های سپاه اشاره و بیان کرد: سپاه در هر عرصه وارد می شود نظیرسازی می کند در لبنان نظیری چون حزب الله در یمن انصارالله در عراق حشد الشعبی را به وجود آورده است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه