رفتن به بالا
  • شنبه - 7 بهمن 1396 - 11:13
  • کد خبر : ۴۲۲۰۵
  • مشاهده :

پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصدی درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر

فرماندار عجب شیر گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان ۱۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان ۹۷ به بهره برداری می رسد.

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، سید شمس الدین مراثی در بازید از درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان عجب شیر افزود: با بهره برداری از درمانگاه تخصصی، یک تحول اساسی در ارائه خدمت درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی عجب شیر انجام می شود.
فرماندار عجب شیر اظهارکرد: بیش از هشت هزار نفر بیمه شده اصلی در عجب شیر وجود دارد که با تحت پوشش قراردادن ۲۱ هزار نفر جمعیت شهری و روستایی از سوی این بیمه، مسیر ارایه خدمات درمانی مطلوب به مردم این منطقه فراهم می شود.
مراثی گفت : کلنگ زنی این طرح توسط وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سال گذشته در زمینی به مساحت ٢ هزار و ٩٠٠ مترمربع  آغاز شده است و تاکنون بالغ بر پانصد میلیارد ریال برای این طرح هزینه شده است.
وی افزود:این طرح در سه طبقه شامل بخش های پزشکان عمومی، متخصص، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی و دندانپزشکی مجهز خواهد شد.
فرماندار عجب شیر با اشاره به اینکه نگاه دولت در کار و خدمت ،خدمت رسانی صادقانه است افزود: به رغم مشکلاتی که از گذشته در شهرستان باقی مانده است دولت تلاش زیادی برای توسعه و عمران انجام داده است.
وی تصریح کرد: حضور مسوولان در میان مردم یک وظیفه است که باید به نحو احسن به انجام برسد هر چند نمی توانیم تمامی مشکلات را برطرف کنیم ولی از هیچ کوششی در رفع مشکلات مردم دریغ نکرده و توجه و رسیدگی به حال مردم را وظیفه خود میدانیم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه