رفتن به بالا
  • یکشنبه - 24 دی 1396 - 12:04
  • کد خبر : ۴۲۱۱۹
  • مشاهده :
معاون فرماندار

۹۷درصد سرقت‌های شهرستان عجب شیر کشف شد

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، رضا رحمت الهی جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت در شهرستان عجب شیر گفت: آموزش و نهادینه کردن فرهنگ پیشگیری در جامعه ، گامی موثر در کاهش سرقت ها است . معاون فرماندار شهرستان عجب شیر از دستگاه های اجرایی خواست که از همه توان و ظرفیت های […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، رضا رحمت الهی جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با سرقت در شهرستان عجب شیر گفت: آموزش و نهادینه کردن فرهنگ پیشگیری در جامعه ، گامی موثر در کاهش سرقت ها است .

معاون فرماندار شهرستان عجب شیر از دستگاه های اجرایی خواست که از همه توان و ظرفیت های خود برای حفاظت از تاسیسات و تجهیزات و مقابله با سارقان استفاده کنند .

وی گفت : پلیس شهرستان شگرد ها و روش های پیشگیری از سرقت را به ادارات اعلام کند و هر یک از ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان بر اساس روش های ییشگیرانه پلیس ، کمبود تجهیزات خود را برطرف و اقدامات اساسی جهت حفظ اموال دولتی را تسریع ببخشند .

رحمت الهی افزود : با توجه به اینکه همیشه پیشگیری بهتر از مقابله و برخورد پس از جرم می باشد، لازم است که ادارات شهرستان با توان کامل به پیشگیری بپردازند و پلیس هم با احصاء سوابق و مشخصات سارقان سابقه دار و کمک و مشاوره جدی به ادارت از وارد شدن خسارات به دستگاه های دولتی جلو گیری کند .

معاون فرماندار عجب شیر از تلاش شبانه روز فرماندهی انتظامی عجب شیر در کشف سرقت شهرستان و کاهش آن تقدیر و تشکر کرد وگفت : دستگاههای اجرایی برای مقابله با سرقت باید از پرداختن هزینه نهراسند و پلیس نیز موظف است که با افزایش کمی و کیفی گشت ها و مراقبت ها در افزایش امنیت شهرستان بکوشد.

آسیب شناسی کاهش سرقت ها و پیگیری موضوع آگاه سازی مردم،شناسائی نقاط آسیب پذیر ،بست دوربین مدار بسته در دستور کار قرار دادن شهرداری برای انبوه سازان، ارائه راهکارهای پیشنهادی بمنظور مقابله با سرقت و انجام گشت های تلفیقی نیروی انتظامی با ادارات و نهادها و بررسی و رصد منظم وضعیت امنیتی بانک ها وطلا فروشی ها ,نصب دوربین مدار بسته  و کنترل دفاتر پست بانک ها با همکاری نیرو انتظامی در روستاهای شهرستان، استفاده از ظرفیت دهیاران,شوراهای اسلامی شهر و روستا در آگاه سازی و پیشگیری از سرقت و از جمله مصوبات در این جلسه بود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه