رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 21 دی 1396 - 12:52
  • کد خبر : ۴۲۱۰۹
  • مشاهده :

امضا ۸۳ قرارداد واگذاری زمین در شهرک صنعتی عجب شیر

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، سید شمس الدین مراثی  در جمع سرمایه گذاران بخش خصوصی این شهرستان اظهار کرد: امنیت سرمایه گذاری و حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران مهمترین رکن در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در راستای اقتصاد مقاومتی است و اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، تسهیل روند سرمایه گذاری، توسعه […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، سید شمس الدین مراثی  در جمع سرمایه گذاران بخش خصوصی این شهرستان اظهار کرد: امنیت سرمایه گذاری و حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران مهمترین رکن در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در راستای اقتصاد مقاومتی است و اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، تسهیل روند سرمایه گذاری، توسعه شاخص کسب و کار و رفع موانع موجود، هماهنگی دستگاه های متولی را می طلبد.
وی عنوان کرد: وظیفه مدیران و مسئولان است که با رفع موانع سرمایه گذاری، زمینه را برای حضور سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال فراهم کنند.
فرماندار عجب شیر گفت: اگر به دنابل تحقق اقتصاد مقاومتی و شکوفایی صنعت و توسعه یافتگی هستیم باید زمینه ورود بخش خصوصی را آماده کنیم و این مهم تنها با برنامه ریزی و رفع موانع صورت می گیرد.
مراثی اضافه کرد: اگر به اهمیت تولید و اشتغال واقف باشیم چاره ای جز جذب سرمایه گذاران در شهرستان نداریم و درکنار ین امر مهم باید امور زیربنایی را نیز در شهرک های صنعتی فراهم کنیم.
وی همچنین از رفع مشکل آب شرب و راه دسترسی شهرک صنعتی عجب شیر خبر داد و گفت: این شهرک با ۹۳ هکتار مساحت آماده سرمایه گذاری است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه