رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 14 دی 1396 - 12:39
  • کد خبر : ۴۲۰۶۳
  • مشاهده :
فرماندار عجب شیر:

اغتشاش با اعتراض فرق دارد

فرماندار عجب شیر با بیان اینکه اغتشاش با اعتراض فرق دارد گفت: براساس قانون اساسی، تجمع و راهپیمایی مسالمت آمیز حق مردم است.

سیدشمس الدین مراثی در گفت و گو با فرهنگ عجب شیر اظهار کرد: جامعه ایران یک جامعه اخلاق مدار است و هنجارهای اخلاقی و ارزش های اجتماعی مورد احترام مردم است لذا هر حرکتی که بر هم زننده این اصول و موازین باشد محکوم است.
وی گفت: دولت از نقد و اعتراض مسالمت آمیز استقبال می کند لذا مردم باید اعتراضات خود را در چارچوب قانون پیگیری کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ناآرامی های اخیر در کشور اضافه کرد: مشکلاتی در جامعه وجود دارد اما راه حل این مشکلات، اغتشاش و برهم زدن نظم عمومی و آسیب رساندن به اموال عمومی نیست و دولت همواره آماده گوش دادن به اعتراضات مردمی و مشکلات آنها بوده و برای رفع مشکلات همه امکانات خود را سفربر کرده است.
مراثی به سخنان رئیس جمهوری در جمع روسای کمیسیون های مجلس اشاره کرد و گفت: همه سازمان ها و نهادها باید در مقابل بودجه ای که دولت به آنها اختصاص داده پاسخگو باشند و شفاف سازی یکی از ویژگی های بارز بودجه دولت در مقایسه با دوره های قبل است.
وی اظهار کرد: البته نباید انتظار داشته باشیم که دولت تمامی مشکلات را به تنهایی حل کند و همچنین نباید تمامی مشکلات جامعه را از چشم دولت دید بلکه باید با همکاری و یاری رساندن به دولت، مشکلات را برطرف و در مسیر تحقق آرمان کشور گام برداریم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه