رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 آذر 1396 - 11:25
  • کد خبر : ۴۱۹۲۴
  • مشاهده :
فرمانده انتظامی خبرداد

کشف قاچاق کالا به ارزش یک میلیاردو ۶۰میلیون ریال در عجب شیر

فرمانده انتظامی عجب شیرگفت :این اقلام شامل کشف ۳۹۵ هزارعدد مواد محترقه ،کشف محموله تجهیزات الکترونیکی غیرمجاز و کشف سیگار قاچاق می باشد.

سرهنگ رحمان عبدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگ عجب شیر افزود: کالاهای قاچاق کشف شده شامل ۳۹۵ هزار عدد مواد محترقه با ارزش ۶۰۰ میلیون ریال، ۳۵۸ عدد تجهیزات الکترونیکی به ارزش ۴۰۰میلیون ریال و ۲۶ هزار نخ سیگار خارجی به ارزش ۶۰ میلیون ریال است که در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با فروشندگان مواد محترقه کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به کشف مواد محترقه از یک خودروی سواری، گفت: تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه موجب بی نظمی و بی انضباطی درجامعه می شوند و پلیس قاطعانه با این افراد برخورد خواهد کرد.
سرهنگ عبدی از تشکیل پرونده برای متهمان و ارسال آن به مقامات قضایی خبرداد و افزود: برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان درصورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
شهرستان عجب شیر با حدود ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۹۸ کیلومتری جنوب غربی تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است و به دلیل قرارگرفتن در مسیر ترانزیتی جنوب استان، قاچاقچیان بیشتر محورهای این شهرستان و شهرستان های همجوار را برای انتقال کالاهای قاچاق و مواد مخدر انتخاب می کنند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه