رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 11 آبان 1396 - 13:13
  • کد خبر : ۴۱۷۲۹
  • مشاهده :
فرمانده سپاه ناحیه عجب شیر:

وقوع رخدادهای مهم در ۱۳ آبان موجب ماندگاری این روز در اذهان عمومی شده است

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، سرهنگ محمد رضا هنرور پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران  ضمن تبریک به مناسبت روز دانش‌آموز اظهار کرد: ۱۳ آبان یادآور سه واقعه بسیار مهم در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است. وی با اشاره به اینکه وقوع رخدادهای مهم در ۱۳ آبان موجب ماندگاری این روز در […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، سرهنگ محمد رضا هنرور پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران  ضمن تبریک به مناسبت روز دانش‌آموز اظهار کرد: ۱۳ آبان یادآور سه واقعه بسیار مهم در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه وقوع رخدادهای مهم در ۱۳ آبان موجب ماندگاری این روز در اذهان عمومی شده است، تصریح کرد: با توجه به هجمه‌های استکبار ضرورت دارد که همه تلاش خود، را برای حفظ کشور انجام دهیم.

فرمانده سپاه ناحیه عجب شیر با اشاره به اینکه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی موجب شکسته شدن قدرت پوشالی دشمن می‌شود، بیان کرد: دشمن از ما می‌ترسد به همین خاطر باید اولویت‌ها را درست تشخیص دهیم و از اهل بیت(ع) الگوگیری داشته باشیم تا به بیراهه نرویم.

وی عنوان کرد: امروز به دلیل درخشش جوانان و نوجوانان ایران اسلامی در بسیاری از رقابت‌ها، آمریکا و غرب از دست ما عصبانی هستند و از اینکه نقشه‌های آنان در منطقه با شکست روبه‌رو شده است ناراحت‌اند.

هنرور تاکید کرد: با تدبیر مقام معظم رهبری و مجاهدت اساتید و دانش‌آموزان عرصه را بر دشمنان تنگ کردیم و برخوردهای ناشیانه ترامپ و عصبانیت او به این دلیل است که ماهیت خود را در خطر می‌بیند.

وی افزود: هفته بسیج دانش‌آموزی یادآور رشادت و شجاعت نوجوانانی است که شناسنامه‌های خود را تغییر دادند تا بزرگی خود را به دشمن ثابت کنند.

فرمانده سپاه عجب شیر  اظهار کرد: دانش‌آموزان باید با الگوقرار دادن شهید فهمیده، پرچم عزت ایران اسلامی را بر بلندترین قله‌های دنیا به اهتزاز در آورند


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه