رفتن به بالا
  • دوشنبه - 3 مهر 1396 - 10:11
  • کد خبر : ۴۱۲۰۳
  • مشاهده :
رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی عجب شیر خبر داد

معرفی ۲۸ طرح با اشتغالزایی ۲۳۳ نفر به بانک های عامل در عجب شیر

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی عجب شیر از معرفی ۲۸ طرح مصوب در این شهرستان با اشتغالزایی ۲۳۳ نفر به بانک های عامل خبر داد و گفت: این طرح در حوزه های کشاورزی، گردشگری، صنعتی و فرهنگی و با پیش بینی اعتبار ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی اجرایی می شوند.

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، ناصر فلاحی  در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف اصلی دولت اشتغال پایدار و تولید است و تحقق این هدف با اجرای برنامه ‌های متعدد و جذب اعتبار ممکن خواهد بود و نیاز است بانک های عامل شهرستان در خصوص جذب اعتبارات مشاغل خانگی و اشتغالزایی اهتمام لازم را داشته باشند.
وی اضافه کرد: بررسی ظرفیت و نیازهای منطقه، بررسی طرح ‌های توجیه ‌پذیر از نظر اقتصادی، توانمندسازی متقاضی، اتصال به بازار فروش و بازاریابی لازمه اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی در شهرستان است.
فلاحی گفت: ماموریتی مهم تر از بحث اشتغال در سالجاری وجود ندارد و البته عملکرد اشتغالزایی شهرستان با عملکرد بانک ها در پرداخت وام به طور مستقیم در ارتباط است.
وی به اجرای طرح پشتیبان برای اشتغالزایی در شهرستان اشاره کرد و افزود: در این طرح به افرادی که مواد لازم و شرایط کار را برای دیگر افراد فراهم کنند به ازای هر نفر تا ۵۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت می شود.
فلاحی گفت: طرح های ارائه شده توسط افراد به عنوان یک فعالیت پشتیبان مشاغل خانگی پس از تایید کارگروه به بانک های عامل معرفی می شود که امیداوریم بانک ها با تسریع روند پرداخت وام، به ایجاد شغل در منطقه کمک کنند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه