Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
شهرستان های عجب شیر از جمله شهرستان های موفق در برگزاری جلسه و اجرای مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان است | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • دوشنبه - 27 دی 1395 - 15:57
  • کد خبر : ۳۷۶۹۵
  • مشاهده :
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی:

شهرستان های عجب شیر از جمله شهرستان های موفق در برگزاری جلسه و اجرای مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان است

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت : شهرستان های عجب شیر از جمله شهرستان های موفق در برگزاری جلسه و اجرای مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان است.

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: استان آذربایجان شرقی در برگزاری جلسات مربوط به ساماندهی امور جوانان و اجرائی کردن۷۸ درصد از مصوبات در کشور رتبه اول را دارد.

جمشید نظمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، ظهر امروز(۲۷دی) در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، با ارائه گزارشی از عملکرد ستاد ساماندهی امور جوانان این استان ابراز داشت: طی ۹ ماه امسال ۶۷۰ مصوبه در جلسات ستاد ساماندهی استان آذربایجان شرقی به تصویب رسیده که ۷۰ درصد آن ها اجرایی شده است.

دبیرستاد ساماندهی امور جوانان استان آذربایجان شرقی افزود: شهرستان های شبستر، عجب شیر، میانه و ورزقان از جمله شهرستان های موفق در برگزاری جلسه و اجرای مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان هستند.

نظمی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های اولویت دار و مهم وزارتخانه ورزش و جوانان توجه بیشتر به موضوع جوانان و مشکلات و مسایل این قشر است که در همین رابطه اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز اقداماتی را انجام داده است.

وی، همکاری و تعامل سازنده و منطقی بین دستگاه های مختلف فرهنگی و اجتماعی با اداره کل ورزش و جوانان را یکی از راهکارهای مهم و اصلی برای برنامه ریزی های کلان در حوزه جوانان عنوان کرد و اظهار داشت: معضلات و مشکلات مهم حوزه جوانان باید به طور ریشه ای بررسی و راهکارهای متناسب برای حل آنها تدوین شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی همچنین تصریح کرد: استان آذربایجان شرقی در برگزاری جلسات مربوط به ساماندهی امور جوانان و اجرائی کردن ۷۸ درصد از مصوبات در کشور رتبه اول را  دارد.

نظمی گفت: در بحث ساماندهی امور جوانان، پیشگیری مهم تر از درمان است که باید بیشتر مورد توجه دستگاه های مربوط در امور جوانان قرار بگیرد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه