Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
با احداث سالن ورزشی طبقاتی تحولی در ورزش عجب شیر بوجود می آید | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 دی 1395 - 14:25
  • کد خبر : ۳۷۶۱۳
  • مشاهده :
مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی

با احداث سالن ورزشی طبقاتی تحولی در ورزش عجب شیر بوجود می آید

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت : با احداث سالن ورزشی طبقاتی تحولی در ورزش عجب شیر بوجود می آید.

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در نشست با روسای هیاتهای ورزشی شهرستان عجب شیر  از نزدیک در جریان مشکلات  قرار گرفت و به نقش گسترش ورزش به ویژه ورزش همگانی در افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد.
جمشید نظمی افزود: خوشبختانه آمار بالای بانوان ورزشکار شهرستان نشان دهنده پتانسیل و ظرفیت بالای ورزش بانوان دراین شهرستان می باشد.
وی توجه به ورزش همگانی و فرهنگ سازی در این رابطه را یکی از سیاست های مهم اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی بیان کرد و گفت: هزینه در بخش ورزش همگانی پایین تر از ورزش قهرمانی است و این در حالی است که اثرگذاری ورزش همگانی در بخش سلامت جامعه بسیار وسیع تر از ورزش قهرمانی است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی  با اشاره به برنامه های مختلف و متنوع حوزه ورزش و جوانان استان ، جلب مشارکت های عمومی و کمک گرفتن از خیرین برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و افزایش فضاهای ورزشی را اصلی ترین و محوری ترین برنامه اداره کل دانست و اظهار کرد: تمامی برنامه ها و اقدامات ورزش و جوانان بر این مبنا تعریف شده است.
وی ضمن تاکید بر گسترش و توسعه ورزش های همگانی افزود : شهرداری ها و دهیاری ها در گسترش و توسعه ورزش های همگانی همگام و همراه این اداره باشند چرا که این رشته ورزشی جزء کم هزینه ترین و سالم ترین رشته ها بشمار می آید.
مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه ۳۸ درصد بودجه مصوب در سال ۹۵ تخصیص یافته است خاطر نشان ساخت : هیات های ورزشی باید با در آمدهای برگشتی اداره شوند.
وی از بررسی احداث سالن ورزشی طبقاتی در شهرستان خبر داد و گفت : با احداث و بهره برداری از این سالن می توان نیازهای چند رشته غیر توپی را در شهرستان تامین کرد و امیدواریم با احداث این سالن تحولی در ورزش شهرستان بوجود آوریم
نظمی در پایان جلسه قول بررسی و حل مشکلات هیئت های ورزشی و تامین امکانات مورد نیاز برای تجهیز خانه ورزش روستایی را در روستای شیراز داد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه