Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
تاج: موافقت نیروی انتظامی برای میزبانی جام جهانی را گرفتیم | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 آذر 1395 - 12:43
  • کد خبر : ۳۷۱۶۳
  • مشاهده :
برای توسعه نیاز به نیروی انسانی ماهر داریم

تاج: موافقت نیروی انتظامی برای میزبانی جام جهانی را گرفتیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برای ارائه درخواست میزبانی جام جهانی فوتسال موافقت نیروی انتظامی را دریافت کردیم.

به گزارش فرهنگ عجب شیر به نقل ازخبرگزاری فارس، مهدی تاج در مورد برگزاری کلاس مربیگری فوتبال بانوان پایه از سوی مدرسان نروژی گفت: در حال حاضر این کلاس‌ها با حضور مربیان نروژی برگزار می شود و قرار است در آینده ارتباطاتی با کشور هلند در این زمینه داشته باشیم. مربیان نروژی در کار فوتبال بانوان حداقل در بحث تدریس از ما جلوتر هستند. تاکنون هشت دوره برای فوتبال بانوان برگزار کردیم که با برگزاری هشت دوره دیگر در کل ۱۶ دوره را برگزار خواهیم کرد که این برای فوتبال ما بسیار خوب است. ما در این بخش هزینه هم به خوبی انجام می‌دهیم.

وی در مورد تفاهم‌نامه‌ای که با هلند به امضا رسانده‌اند تصریح کرد: این تفاهم‌نامه‌ها به نحو احسنت امضا شده که عمده آن مربوط به مباحث آموزشی است. افرادی که در این کلاس‌ها آموزش می‌بینند برای شهرستان‌ها هستند که از ۳۲ استان حاضر می‌شوند. راه توسعه با نیروی انسانی ماهر به دست می‌آورد و ما با برگزاری این دوره‌ها به دنبال پرورش مربیان خوب هستیم. در فوتسال وضع ما بهتر است. ما در حال حاضر سه مربی الیت داریم که می‌خواهیم تعداد‌ آنها را به شش مربی برسانیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا قرارداد با نروژ در راستای فوتبال بانوان است، عنوان کرد: بله.

تاج در مورد درخواست میزبانی جام جهانی ۲۰۲۰ فوتسال و اینکه برخی از ارگان‌ها در این رابطه موافقت خود را اعلام نکرده بودند اظهار داشت: ما مجوز نیروی انتظامی را در این رابطه دریافت کردیم. تا دیروز این مجوز دریافت نشده بود اما شخصا دیروز صحبت‌های لازم را با آنها انجام دادم و خوشبختانه موافقت آنها را گرفتیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود ژاپن تنها رقیب ایران برای گرفتن میزبانی است، اظهار داشت: ما تلاش می‌کنیم امضاهای ارگان‌های مربوطه برای درخواست میزبانی را دریافت کنیم. حدود ۱۸ امضا باید جمع‌آوری می‌کردیم که تاکنون فقط سه چهار امضا باقی مانده است. در این بین مهم‌ترین امضا مربوط به بخش نیروی انتظامی بود که خوشبختانه موافقت آنها را گرفتیم.

 


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه