Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
بیش از ۱۰۰ برنامه هفته بسیج درعجب شیر برگزار می‌شود | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • یکشنبه - 30 آبان 1395 - 13:55
  • کد خبر : ۳۶۹۸۲
  • مشاهده :
فرمانده سپاه :

بیش از ۱۰۰ برنامه هفته بسیج درعجب شیر برگزار می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه عجب شیر با بیان اینکه هفته بسیج بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای بسیج و ارزش های انقلاب است گفت: بیش از ۱۰۰برنامه در هفته بسیج در عجب شیر برگزار می‌شود.

سرهنگ پاسدار صالح رحمتی در گفتگو با خبرنگار فرهنگ عجب شیر  با بیان اینکه سرآغاز شروع هفته بسیج مقارن با اربعین سیدالشهدا(ع) است، اظهار داشت: انشاالله این موضوع ظرفیتی خواهد بود برای نشر و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت چرا که اعتقاد ما این است که بسیج محصول تفکر عاشورایی است.

وی، با اشاره به اینکه امروزه بسیج با برکت بهره گیری از تفکر عاشورایی از پشتوانه بصیرتی و اعتقادی عمیقی برخوردار است، تصریح کرد: همین عامل بسیج را به پیشتاز تمام عرصه های جهادی تبدیل کرده است.

فرماند سپاه عجب شیر ادامه داد: یکی از بارزترین خصیصه بسیجی این است که  همیشه و در همه حال پاسدار ارزش های نابی است که امام حسین(ع) و یاران باوفایش برای زنده نگه داشتن آن جان خویش را تقدیم حفظ ماهیت معنوی انقلاب و اسلام نمودند.

وی با بیان اینکه دیروز، امروز و فردا برای بسیج مفهوم و معنای پاسداری از ارزش ها را دارد و در تاریخ انقلاب هیچگاه نبوده که بسیج به جا و به هنگام تصمیم نگیرد و در صحنه ها حاضر نباشد، گفت: هر جا که بسیج حاضر شد به برکت بصیرت و هوشمندی توطئه ها خنثی و مکر دشمن عقیم مانده است.

رحمتی با اشاره به اینکه امروز در دکترین امنیت ملی ایران سرافراز نام بسیج بسیار برجسته و مهم محاسبه گردیده است، افزود: آن همه اعتماد به دلیل عملگرا، بن بست شکن، متحد و متعهد بودن به آرمان های امام و شهدا بوده است.

ویاضافه کرد: امروز این جان باخته ای خط سرخ حسینی مورد غضب دشمنان بواسطه حضور مستمر و دائمی آنان در صحنه ها و صیانت از انقلاب قرار گرفته و همواره بر علیه این عنصر اثر گذار و جریان ساز، فضاسازی نموده تا او را در معرض آفات قرار دهند اما بسیجی بصیر و مسجدی است.

فرماند سپاه عجب شیر با بیان اینکه بسیجی پرچم دار حق و حقیقت است، خاطرنشان کرد: بسیجی میراث دار همرزمان شهیدش است که تمثال های مبارکشان جای جای خیابان ها و کوچه های کشورمان را مزین نموده است.

وی با اشاره به اینکه سطحی نگری و فهم نادرست دشمنان انقلاب باعث شد که آنان ساختار و ایدئولوژی و ویژگی بسیج را نشناسند و این نیروی عظیم و بصیر را مانند سایر نیروهای دنیا مقایسه نموده و برای انزوا و خارج نمودن آن از مسیر حضانت انقلاب خط انحراف و استحاله را برای این شجره طیبه تجویز نمایند، افزود: اما سال های متمادی همچنان از حضور و بصیرت بسیج سیلی می خورند.

رحمتی خاطرنشان کرد: بسیج با برخوردار بودن از رهنمودهای دیده بان بصیر و آرمان های امام راحل(ره) همواره در مسیر تداوم بخشی فرهنگ غنی عاشورا گام خواهد برداشت چرا که بسیج اعتقاد دارد که خواستگاهش از کربلا و تولدش از عاشوراست.

وی تاکید کرد: امروز بسیج باید بیش از همه ادوار خود را مجهز به سلاح ایمان، توکل و بصیرت نماید و روحیه جهادی و بصیرت افزایی خود را تقویت کند.

فرمانده سپاه عجب شیر با اشاره به اینکه بسیج همیشه در خدمت نظام و همه مردم بوده، هست و خواهد بود و خود را خادم همه می داند گفت: بسیج خود را وابسته به هیچ جریان و جناحی ندانسته و نمی داند چراکه بسیج جماحی فکر نمی کند.

وی ادامه داد: امروز سنگر اصلی بسیج برای حفظ و تداوم انقلاب، تعمیق معنویت و ولایت مداری با روحیه جهادی و درک درست و تصمیم به جا و به هنگام برای انجام ماموریت ها در حوزه خنثی سازی و مقابله با تهدیدات سخت، نیمه سخت و نرم است.

رحمتی گقت: برای حصول پیروزی و موفقیت در این ماموریت و در این مسیر از روح بلند  شهداو امام شهدا به ویژه حضرت اباعبدالله الحسین(ع) استمداد  می طلبیم که ما را در این مسیر و در این راه ثابت قدم نگه بدارد.

وی با اشاره به اجرای بیش از۱۰۰ برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج سپاه ناحیه عجب شیر گفت: اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان در پارکینگ شهرداری، گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا، نشست روشنگری، نشست هیئت منتظران، عاشقان ولایت و یاوران ولایت، برگزاری مسابقات ورزشی ، حضور در مدارس شهرستان و یادواره شهدای شهرستان از جمله برنامه‌های اجرایی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج سپاه ناحیه عجب شیر است.

انتهای پیام/ح


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه