رفتن به بالا
  • دوشنبه - 10 آبان 1395 - 10:56
  • کد خبر : ۳۶۷۷۷
  • مشاهده :
هفدهمین شهید جبهه‌ی مقاومت اسلامی از آذربایجان‌شرقی دعوت حق را لبیک گفت؛

ذاکر حیدری فدای حریم آل الله شد/ سلام یک آذربایجانی دیگر بر شهادت

ذاکر حیدری از مدافعان جبهه مقاومت اسلامی روز گذشته به شهادت رسید و دعوت حق را لبیک گفت.

به گزارش فرهنگ عجب شیر به نقل ازآناج، شهید ذاکر حیدری، هفدهمین فدایی اهل بیت از آذربایجان‌شرقی روز گذشته در سوریه زینبی شد و به جمع یاران شهیدش پیوست.

این شهید، بازنشسته سپاه بود که معاونت عملیات لشکر ۳۱ عاشورا را در کارنامه خود داشت و داوطلبانه راهی جبهه حق علیه باطل شده بود.

تاکنون خیلی از مدافعان حریم اسلام در راه مبارزه با صهیونیست‌ها و جلوگیری از تحقق نقشه‌های شوم دشمنان در سوریه حاضر شده‌اند تا از وقوع ناامنی در ایران جلوگیری کنند و صدها کیلومتر آن‌طرف‌تر امنیت کشورمان را برقرار نمایند.

پیش از این شهیدان عبدالصمد امام پناه (۲۶ فروردین ۷۵) از تبریز، علی کنعانی (۱۳ اردیبهشت ۹۲) از مراغه،شهید محمود رضا بیضایی (۲۹ دی ۹۲) از تبریز، شهید محرم علیپور (۷ اردیبهشت ۹۳) و شهید عباس عبدالهی (۲۳ بهمن ۹۳) از مرند و شهید حامد جوانی ( ۵ تیر ۹۴ ) از تبریز، امین کریمی (۳۰ مهر ۹۴) از مراغه، مهدی علیدوست کلوانق (۲۸ مهر ۹۴) از بستان آباد، حجت اصغری (۱ آبان ۹۴) از شربیان، روح الله طالبی (۴ دی ۹۴) از مرند، وحید نومی گلزار (۲ آبان ۹۴) از تبریز، احمد عطایی فرکوش (۲۱ آبان ۹۴) از سراب، محمدرضا فخیمی (۲۸ آذر ۹۴) از تبریز، اسماعیل کریمی(۲۳ دی ۹۴) از هشترود، صادق عدالت اکبری ( ۴ اردیبهشت ۹۵) از تبریز و سید رضا مراثی از ملکان ( ۲۴ تیر ۹۵) به مقام شامخ شهادت در راه آرمان‌های اسلام نائل گردیده‌اند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه