Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
مجلس به فردی که در فتنه ۸۸ نقش فعالی داشت نباید رای اعتماد بدهد | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • جمعه - 7 آبان 1395 - 15:14
  • کد خبر : ۳۶۷۶۲
  • مشاهده :
خطیب جمعه عجب شیر:

مجلس به فردی که در فتنه ۸۸ نقش فعالی داشت نباید رای اعتماد بدهد

خطیب جمعه عجب شیر:مجلس به فردی که در فتنه ۸۸ نقش فعالی داشت نباید رای اعتماد بدهد.

به گزارش فرهنگ عجب شیر ، حجت الاسلام والمسلمین محمود شربیانی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز شهادت بسیجی نوجوان شهید محمدحسین فهمیده و روز بسیج دانش آموزی، گفت: از ویژگی های این شهید والامقام دین داری بود و از کودکی در مسجد تربیت و پرورش یافته بود.
خطیب جمعه عجب شیر افزود: عشق به ولایت مطلقه فقیه در وجود شهید فهمیده نهادینه شده بود و این شهید والامقام بسیار خوش برخورد و برای پدر و مادر احترام بسیار قائل بود و همیشه وفای به عهد را رعایت می کرد که در نهایت به درجه رفیع شهادت دست یافت.
وی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان جهاد فی سبیل الله و به جا آوردن تکلیف دینی و حمایت از نظام مقدس اسلامی است خاطرنشان ساخت : حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی بار دیگر یاس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی را موجب خواهد شد.
شربیانی اظهار داشت: بی شک مردم مومن و متدین ایران اسلامی با شرکت گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان، حماسه ای جاوید در تاریخ پرافتخار نظام الهی ثبت و ضبط خواهند کرد.
وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اختلاس بزرگ در صندوق ذخیره فرهنگیان افزود: این اختلاس از سال قبل رخ داده است و هرچقدر دلسوزان نظام به وزیر آموزش و پرورش هشدار دادند هیچ اعتنایی نشد و میتوان گفت عامل اصلی استعفا یا برکناری وزیر آموزش و پرورش به این مساله برمیگردد.
خطیب جمعه عجب شیر از مسئولان دستگاه قضایی خواست تا با برخورد قاطع با این اختلاسگران ریشه اختلاس را از کشور نابود کنند و اشد مجازات را برای این افراد در نظر بگیرند.
وی به مساله تغییر وزیران نیز اشاره کرد وادامه داد : اگر تغییر وزیران در جهت ناکار آمدی و ترمیم بدنه دولت باشد کار خوبی است ولی نباید این کار در فاصله چند ماه مانده به انتخابات انجام می شد واین تغییرات در این زمان خیلی دیر و به ضرر کشور است.
شربیانی برکناری وزیران را ناقص دانست و گفت :  این عزل و نصب ها هیچ ارتباطی با مطالبات مردم ندارد و دولت باید فکری برای تیم اقتصادی خود بکند چون وضعیت اقتصادی مردم وضعیت خوبی نیست.
وی ۳ وزیر پیشنهادی دولت را گزینه های مطلوبی ندانست و خاطرنشان کرد: شخصی که در فتنه ۸۸ از افراد فعال بود نباید به عنوان وزیر به مجلس معرفی شود در حالیکه در مجلس قبلی این فرد ۷۰ رای را کسب کرد و یک بار دست رد نمایندگان را بر سینه خود دید.
خطیب جمعه عجب شیر ادامه داد: دو وزیر پیشنهادی دیگر هم هیچ تجربه ای در حوزه های مدیریتی این زمینه ها ندارد و این عدم تجربه به ضرر کشور است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه