Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
ویسی: اگر رفتار کونته را می‌کردم، همه می‌خندیدند!/ به سپاهان جوان شده امیدوارم | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • جمعه - 11 تیر 1395 - 14:01
  • کد خبر : ۳۴۸۳۲
  • مشاهده :
بازیکن برای جدایی زمین و زمان را به هم می‌دوزد، در صورت مخالفت جنایتکار می‌شویم!

ویسی: اگر رفتار کونته را می‌کردم، همه می‌خندیدند!/ به سپاهان جوان شده امیدوارم

به گزارش فرهنگ عجب شیر به نقل ازخبرگزاری فارس، عبدالله ویسی، سرمربی جوان و خوش آتیه سپاهانی‌ها شب گذشته از سفر اروپا به اصفهان بازگشت و بلافاصله برای همراهی تیمش به اردوی شهرکرد رفت. ویسی که برای تماشای دیدار اسپانیا و ایتالیا به فرانسه سفر کرده بود به نظر می‌رسد تجربه لازم و دستاورد کافی […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر به نقل ازخبرگزاری فارس، عبدالله ویسی، سرمربی جوان و خوش آتیه سپاهانی‌ها شب گذشته از سفر اروپا به اصفهان بازگشت و بلافاصله برای همراهی تیمش به اردوی شهرکرد رفت.

ویسی که برای تماشای دیدار اسپانیا و ایتالیا به فرانسه سفر کرده بود به نظر می‌رسد تجربه لازم و دستاورد کافی را از تماشای این دیدار به دست آورده که می‌تواند در ادامه راه مربیگری‌اش از این دست تجربیات بهره لازم را ببرد.

پپ گواردیولای وطنی این روزها در سپاهان کار سختی دارد، از یک سو این تیم پوست اندازی کرده و خیلی جوان شده و شاید کمبود تجربه کار ویسی را در اواسط فصل دشوارتر هم بکند و از سوی دیگر توقع و انتظار هوادارانی روی دوشش سنگینی می‌کند که از فصل گذشته رقابت‌ها جز ناکامی و حسرت چیز دیگری را به خاطر ندارند.

حالا سپاهانی‌ها به ویسی دل بسته‌اند و قصد دارند یک بار دیگر روزهای پرافتخارشان را با سرمربی قهرمان فصل قبل تکرار کنند؛ سرمربی که نشان داده کار کردن با جوانان را به خوبی بلد است و شاید خیلی دور از انتظار نباشد اگر از حالا بخواهیم تیم ویسی را جزو مدعیان قهرمانی لیگ برتر در فصل شانزدهم بدانیم.

بر همین اساس و درباره سفر ویسی به فرانسه، آخرین شرایط سپاهان و سایر مسائل مربوط به فوتبال ایران گفت و گویی را با ویسی انجام دادیم که متن آن را در زیر می‌خوانیم:

فارس: بازی ایتالیا و اسپانیا را از نزدیک تماشا کردید این بازی چطور بود؟ آیا به واقع حق ایتالیا برد بود؟

این یکی از بهترین بازی‌های یورو بود چرا که تا آن بازی رقابت‌ها از لحاظ کیفی توقع و انتظار مردم را برآورده نکرده بود اما این بازی از لحاظ فنی بسیار گسترده و بزرگ بود. وقتی بازی را از نزدیک می‌بینید و به زمین بازی تسلط دارید خیلی مسائل از جمله سیستم تیم‌ها و حرکات بازیکنان به خوبی مشخص است و من هم با چنین دیدگاهی نسبت به مسائل تاکتیکی و تکنیکی و فنی به این مسابقه نگاه کرده و آن را از نزدیک تماشا کردم و برایم یک تجربه فوق‌العاده بود. خوشحالم این بازی را از نزدیک دیدم و ای کاش می‌شد بازی‌های بعدی را هم می‌دیدم که این اتفاق نیفتاد.

فارس: گویا تماشای این مسابقه خارج از تصورات شما بود؟

بازی‌های زیادی را در این سطح از نزدیک دیدم اما این مسابقه خیلی خوب بود.

فارس: آیا این بازی از جوانب دیگر هم برای شما دستاورد داشت؟

اسپانیا باخت اما تماشاگران این تیم برای بازیکنان دست زدند و بازیکنان هم از تماشاگران به خاطر حمایت‌شان تقدیر کردند. اما در کشور ما اینطور نیست و کافی است یک بازیکن پاس اشتباه بدهد و یا یک تیم ببازد، آنگاه ببنید با او چه می‌کنند. این یک فرهنگ جالب و زیبا بود که از نزدیک شاهدش بودم. البته هم تیم‌ها در یورو این طور هستند و حتی انگلیس هم وقتی با آن نمایش ضعیف شکست خورد هواداران یک ربع برای این تیم دست زدند و این موضوع خیلی دیدنی و زیبا بود.

 


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه