Warning: Declaration of My_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/farhangeaj/domains/farhangajabshir.ir/public_html/wp-content/themes/sokhan/functions.php on line 31
جنجال‌های زوج جوان بر سر خرید ویلای شمال | سایت خبری فرهنگ عجب شیر
رفتن به بالا
  • دوشنبه - 26 مرداد 1394 - 07:45
  • کد خبر : ۲۴۵۰۶
  • مشاهده :

جنجال‌های زوج جوان بر سر خرید ویلای شمال

به گزارش فرهنگ عجب شیر به نقل از خبرنگاران؛چندی پیش زوج جوان راهی دادگاه خانواده شدند و درخواست طلاق دادند. مرد جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم از من توقع دارد که تمام سرمایه‌ام را بدهم و در شمال کشور یک ویلا بخرم. در صورتیکه من ترجیح می دهم پولم […]

به گزارش فرهنگ عجب شیر به نقل از خبرنگاران؛چندی پیش زوج جوان راهی دادگاه خانواده شدند و درخواست طلاق دادند.

مرد جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی همسرم از من توقع دارد که تمام سرمایه‌ام را بدهم و در شمال کشور یک ویلا بخرم. در صورتیکه من ترجیح می دهم پولم را در جای دیگری سرمایه گذاری کنم. اما همسرم تنها به خاطر چشم و هم چشمی با دوستان و بستگانش می خواهد در شمال ویلا داشته باشد.

وی افزود:خیلی وقت است که سر این موضوع با هم دعوا داریم و همسرم از خانه قهر کرده و رفته است. برای همین تصمیم به جدایی گرفتیم.

زن جوان نیز به قاضی گفت: آقای قاضی من از خودخواهی شوهرم واقعا اعصابم خورد می شود. هربار من برای زندگیمان پیشنهادی دادم شوهرم رد کرده و نظرات خودش را تحمیل کرده است. من همیشه دوست داشتم که یک ویلا در شمال کشور داشته باشم. چون ما زیاد به مسافرت آن هم شمال می رویم، برای همین اگر خودمان یک ویلا داشته باشیم خیلی راحت تریم و هربار کلی پول هتل و اجاره ویلا نمی دهیم. اما شوهرم این موضوع را بهانه کرده و یک جنگ به راه انداخته است. برای همین دیگر نمی خواهم با او زندگی کنم.

در پایان قاضی سعی کرد که این زوج را از جدایی منصرف کند و رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه